Barwa krem do stóp lniany 75ml
Cena regularna:
towar niedostępny






Opis
Zmiękczający krem lniany do suchych stref i pękających pięt zainspirowany tradycyjnym, domowym zabiegiem laminowania skóry. Naturalny wyciąg z lnu wykazuje bardzo dobre właściwości powlekające i zmiękczające.
Zastosowanie: Krem do stosowania według potrzeb skóry, nawet kilka razy dziennie.
Działanie: Receptura oparta na dobroczynnym działaniu naturalnego wyciągu z lnu, który zapewnia regenerację pękającym piętom, wygładzenie szorstkiej skóry oraz nawilżenie suchych stref: stóp, kolan i łokci. Krem inspirowany domowym zabiegiem zmiękczania i regenerowania suchej skóry oraz pękających pięt żelem z zaparzonych nasion lnu. Receptura kremu wzbogacona została o zmiękczającą lanolinę, nawilżającą glicerynę, regenerujący kompleks witamin oraz wygładzający mocznik. Krem szybko się wchłania, nie pozostawia tłustej ani lepkiej warstwy.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.