DROGERIA@E-SZMINKA.PL  |  794077477

Eveline Royal Snail płyn micelarny 3w1 500ml

Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 16,99 zł 16.99
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Intensywnie regenerujący płyn micelarny skutecznie usuwa makijaż oczu,twarzy i ust oraz dokładnie oczyszcza skórę z zanieczyszczeń.Bogata formuła dodatkowo łagodzi,nawilża i wspomaga regenerację naskórka.

- Aktywne micele przyciągają,absorbują i precyzyjnie usuwają zanieczyszczenia z powierzchni skóry,zapobiegając ich rozprzestrzenianiu po twarzy.

- Filtrowany śluz ślimaka działa jak regenerujący kompres dla skóry,intensywnie wygładza,nawilża,koi i odżywia.

- Peptydy nowej generacji stymulują produkcję kolagenu i elastyny,dzięki czemu skóra pozostaje elastyczna i jędrna.

- Alantoina łagodzi objawy podrażnienia,chroni przed przesuszeniem i wzmacnia barierę ochronną naskórka.

Efekt:

Idealnie czysta,odświeżona,zregenerowana i długotrwale nawilżona cera,przywrócona jędrność i elastyczność naskórka.

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl