Joanna BOMBA WITAMINOWA odżywka 500g
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
JOANNA BOMBA WITAMINOWA ekspresowa Odżywka regenerująca 500g
Odżywka Bomba Witaminowa została stworzona z myślą o suchych i zniszczonych włosach, które potrzebują intensywnej regeneracji.
Dzięki bogatej formule wzbogaconej o kompleks witaminowy, maska odżywia, nawilża i przywraca włosom utraconą kondycję, połysk oraz zdrowy wygląd.
Włosy stają się gładkie, miękkie i pełne blasku, a ich struktura zostaje odbudowana. Witamina A, E, B6, B5 oraz Biotyna wzmacniają włosy, sprawiając, że stają się silniejsze, gęstsze i odporniejsze na uszkodzenia.
Korzyści:
-
Intensywne nawilżenie i odżywienie – witaminowy kompleks głęboko regeneruje włosy, przywracając im zdrowy wygląd
-
Poprawa kondycji włosów – maska odbudowuje strukturę włosów, zapewniając im gładkość i połysk
-
Ochrona przed uszkodzeniami – witaminy działają antyoksydacyjnie, chroniąc włosy przed negatywnymi skutkami wolnych rodników
-
Ekspresowe działanie – maska działa w zaledwie 3-5 minut, a dla lepszego efektu można ją pozostawić na 10-15 minut
Składniki aktywne:
-
Witamina A – regeneruje włosy i poprawia ich kondycję
-
Witamina E – działa antyoksydacyjnie, chroniąc włosy przed uszkodzeniami
-
Witamina B6 i B5 – wspierają wzrost włosów, wzmacniają cebulki i zapobiegają wypadaniu
-
Biotyna – poprawia strukturę włosów, sprawiając, że stają się gęstsze i mocniejsze
Sposób użycia:
Niewielką ilość maski nanieś na umyte, osuszone ręcznikiem włosy i delikatnie wmasuj. Pozostaw na włosach na 3-5 minut, a następnie spłucz obficie wodą. Aby zintensyfikować działanie, po nałożeniu maski owiń głowę ręcznikiem lub czepkiem foliowym i pozostaw na 10-15 minut.
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.